Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

[mc4wp_form id="6"]

Mówią na mnie Truskawka

Fotograf / Stylistka / Miłośniczka natury

Truskawkowe pole to wspomnienie mojego dzieciństwa, kiedy biegałam beztrosko jako mała dziewczynka wśród dojrzewających, pachnących truskawek. To miejsce, w którym chce podzielić się swoją pasją – do natury, ziół, kwiatów, piękna kolorów, kontrastów, ciekawych ludzi. Mam na imię Ula i od kiedy pierwszy raz zrobiłam zdjęcie profesjonalnym aparatem, już nie mogę przestać. Zachwycam się każdą chwilą, każdym szczegółem i chce je zatrzymać na fotografii.

Mam na imię Ula i od kiedy pierwszy raz zrobiłam zdjęcie profesjonalnym aparatem, już nie mogę przestać.
Najbardziej inspiruje mnie natura – czyste piękno, które chcę zapamiętać.

Najbardziej inspiruje mnie natura. Na moich zdjęciach znajdziesz kwiaty, krople rosy na płatkach róż, łąkę pełną stokrotek, krajobrazy i portrety – czyste piękno, które chcę zapamiętać.
Oprócz fotografii interesuje się aranżacją wnętrz i modą – jeśli chcesz, chętnie pokażę Ci jak zestawiać ze sobą stylizacje, jak łączyć kolory i wyrazić siebie. Moda nie ma przede mną żadnych tajemnic, a ja uwielbiam bawić się stylem. Uważam, że kolorem można wyrazić więcej niż słowami.

Zapraszam do oglądania moich zdjęć i kontaktu. Możemy umówić się na sesję lub spotkanie w celu porady dotyczącej stylizacji i mody. A może masz chęć na wspólne zakupy? Chętnie zainspiruje Cię moimi kolorowymi pomysłami. U mnie znajdziesz zdjęcia prawdziwej natury, sielskie krajobrazy, najpiękniejsze kolory i kontrasty. Rozgość się, zainspiruj się…

Moje pasje

Fotografia

Moda

Aranżacja wnętrz