Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

[mc4wp_form id="6"]

Personal Shopper


„Co mam dziś na siebie włożyć?” Czy kiedykolwiek zadawałaś/eś sobie to pytanie?

Choć stereotypowo kobietom częściej przypisuje się tego typu dylematy, to warto zauważyć, że ta tendencja się zmienia. Panowie coraz częściej dbają o siebie, na wielu płaszczyznach. Z doborem garderoby jest jak z meblowaniem domu. Jest tak wiele zmiennych, że samemu można się w tym pogubić! Czasami, zamiast się samemu męczyć, warto zapytać o radę „architekta”.

Niektórzy lubują się w prostocie i minimalizmie inni kochają szczegóły, jeszcze inni kolory lub odpowiednie faktury. Do tego dochodzi nasz styl, sylwetka oraz przekonanie na jej temat (niejednokrotnie krzywdzące). Często mierzymy się z odwiecznym dylematem: „wygodnie, czy modnie ?” Czy w ogóle można to połączyć? A jeśli tak to jak? I czy istnieją zwierciadła, które powiedzą nam prawdę?

Degustibus non est disputandum – gust nie podlega dyskusji. Ta stara łacińska sentencja niesie za sobą wielką prawdę. Każdy z nas jest inny i ma do tego prawo! Dlatego świat jest tak pięknie zróżnicowany i barwny. Problem zaczyna się wtedy gdy nie mamy przekonania do siebie, do swoich gustów, do swojego wyglądu. Paniom w tym obszarze może być nieco prościej, bo gdy mamy duży dylemat to może pojawić się niezastąpiona „instytucja” przyjaciółki, która życzliwym , acz krytycznym spojrzeniem wesprze nas w „wizualnych” dylematach. Gorzej, gdy po prostu nie mamy nikogo takiego, lub zwyczajnie głupio nam prosić o pomoc w tym obszarze. Wtedy mogę pojawić się ja!

Stylizowanie i pomoc w tworzeniu wizerunku to kolejna moja pasja.

Spotkanie ze mną i moja pomoc nie polega na nachalnym dopasowaniu klientów do panujących trendów modowych lecz uważnym wsłuchaniu się w potrzeby i gusta osób, w taki sposób, by połączyć odpowiednie rzeczy do indywidualnego gustu, sylwetki i różnych sytuacji. Celem mojej pracy ma być wydobycie niepowtarzalnego piękna każdej osoby. A dowodem i potwierdzeniem współpracy ma być szczere zadowolenie i dobre samopoczucie klientów.

Moja wrodzona wrażliwość i odwaga do bawienia się stylami, tkaninami, kolorami -spotkała się z wieloletnim doświadczeniem pracy w charakterze doradcy klienta.To połączenie daje mi możliwość pewności, że mój klient spotka się z pełnym zaangażowaniem i profesjonalnością z mojej strony. Ważne jest także dla mnie by zaproponowane przeze mnie stylizacje nie przekroczyły założonego na ten cel budżetu. Nie zawsze piękne i dobre jakościowo rzeczy muszą kosztować krocie i w tym moja głowa, by to pokazać.

Chętnie wspólnie spędzę czas i wybiorę się w podróż po znanych mi miejscach zarówno w Polsce jak i w Berlinie. Potrafię odczarować widmo zakupów, nadać tym chwilom lekkości i wspólnie zaprosić do radości płynącej z kreacji, z kreacji siebie!

Tak jak napisałam, ten czas to nie tylko podróż po krainie zakupów i sklepów, to podróż w głąb siebie, w głąb swoich potrzeb i pragnień, własnego komfortu i poczucia pewności siebie.

„ Czy istnieją zwierciadła, które powiedzą nam prawdę?” Tak! Każdy takie zwierciadło nosi w sobie, a moją rolą jest to, by życzliwym spojrzeniem i szczerą rozmową, każdej osobie na mojej drodze o tym przypomnieć!

fotografia sensualna | sesje ślubne | plenery sesje rodzinne | fotografia ciążowa | sesje narzeczeńskie | fotografia romantyczna | zdjęcia dzieci | sesja na łące | Personal shopper Wrocław | Aranżacje wnętrz